Vánoční tvoření

23.11.2016 08:51

Ve čtvrtek 1.12. zveme rodiče i prarodiče společně  s dětmi na již tradiční Vánoční tvoření. Společně s dětmi si vyrobíte svícínek či adventní věneček. Ve škole pro vás bude připravený vánoční punč a něco dobrého na chuť. Rodiče i prarodiče tímto prosíme taktéž o upečení a přinesení něčeho sladkého k zakousnutí :-), abychom zde měli příjemnou atmosféru pro společnou výrobu  vánočních výtvorů. S sebou si přineste stuhu, svíčku, drátek,  květináček, ozdoby a větvičky na svícen. Korpusy věnečků máme ve škole. Vstupné nebo spíše příspěvek na suroviny bude 20 Kč na osobu. Moc děkujeme za pomoc  a těšíme se :-)!

A. Kubíčková