Třídní vánoční nadílka

27.12.2015 12:47

V úterý 22. 12. jsme s dětmi v obou třídách prožívali vánoční chvíle u stromečku, kde si jednak žáci vzájemně nadělovali dárky, ale také jim všem pod stromeček nadělil dárky "školní" Ježíšek. Společně s žáky jsme si vyzkoušeli různé vánoční tradice, jako je krájení jablíčka, pouštění lodiček, zpívání koled u stromečku apod. Děti si vyrobily "vánoční voňavý pomeranč" na štědrovečerní stůl a společně ochutnávaly vánoční cukroví, které přinesly ze svých domovů. Atmosféra ve škole byla vskutku vánoční a téměř štědrovečerní :-)! Škoda jen, že Vánoce vždy tak rychle odejdou a coby dup tu bude opět všední školní rok.  Nezbývá tedy než si popřát mnoho štěstí, zdraví a lásky do nadcházejícího nového roku 2016 :-)!