Naši lyžaři

30.01.2017 11:08

V pondělí 23.ledna se děti vydaly na lyžařský kurz. Letos nám přálo také počasí a sněhu bylo dostatek.

Děti se po příjezdu seznámily s prostory chaty a okolí lyžařského vleku. Některým dětem se moc nechtělo a tak padly i slzičky. Avšak na konci dne se situace výrazně zlepšila, nejmenší děti se naučily stát na lyžích, padat a vstávat, některé děti vyzkoušely jízdu na vleku. Byla to docela dřina, ale naše dětičky byly velice šikovné. Školáci s přehledem ukázali, co už umí a tak první den zvládli na výbornou. V dalších dnech děti předváděly úžasné kousky. Byly vidět obrovské pokroky všech dětí i školáků. Lyžařský kurz zakončily závody ve slalomu všech zúčastněných. Všechny děti dostaly odměnu a unaveny odjely domů.