Barevný týden v MŠ

02.04.2015 07:58

Tento týden jsme se ve školce připravovali na Velikonoce, našimi kamárady byli slepička Pepička a zajíček Ušáček. Pašijový týden byl pro nás týdnem barevným a děti nosily barevné oblečení podle jednotlivých dnů. V pondělí jsme byli modří a seznámili jsme se s našimi kamarády zvířátky, úterý bylo žluté, které se nám nejvíce zdařilo, a protože se v tento den má uklízet, tak jsme "vygruntovali" naši třídu. Středa byla ve znamení černé barvy, v tento den jsme se museli na sebe usmívat, abychom se po celý rok na sebe nemračili. Na zelený čtvrtek nás navštívil "Zajda" z Anglie a schoval pro děti poklad. Děti splnily úkoly od zajíčka, podle mapy našly cestu k ukrytému pokladu, ve kterém bylo mnoho velikonočních zajíčků, perníčků a jiných dobrůtek.

Fotografie si můžete prohlédnout ZDE.