Noční putování na Hrádek

18.07.2015 19:11

Ve středu 24.6.2015 jsme se s dětmi rozhodli strávit společné odpoledne, večer i nocve škole. Chtěli jsme se  rozloučit s uplynulým školním rokem, s odcházejícími páťáky i paní učitelkou. Nejlepšímu nástěnkáři (letos jím byl Filip Klimeš) jsme upekli výborný zákusek, potom jsme si za odměnu upekli na ohni večeři (uzeninu, rohlík či jinou potravinu) a zabavili jsme se při společných hrách. 

    

S přibývající tmou se z nás stal partyzánský oddíl. Vrátili jsme se o mnoho let zpět - do období 2. světové války. Vydali jsme se  na průzkumnou výpravu po okolí školy, jestli se zde neukrývá nějaký zákeřný nepřítel. Byli jsme obezřetní, aby nás  nepřítel nezpozoroval. Chvílemi jsme se i plazili či jinak maskovali. Naše mise však nebyla úspěšná - žádněho zákeřného nepřítele jsme neodhalili. Tak jsme si vyzkoušeli odvahu jednotlivých členů skupiny, zahráli si na schovku a vrátili se do školy.   

Spaní přicházelo jen postupně a pomalu. Nejodolnější nás bavili svým povídáním hodně dlouho. O to hůř se ráno vstávalo. Ale snídaně venku před školou proběhla už v dobré náladě. 

A pak hurá do školy!  

 Další fotky zde:                                                                               Eva Košťálová