Lesní bar - Horní Lipová lázně

28.06.2017 21:54

V úterý 27.6. jsme se s dětmi vydaly vlakem v 7,47 h na výlet - túru -do Horní Lipové na Lesní bar. Vyjeli jsme vlakem z Rudy nad Moravou (někteří jeli vlakem úplně poprvé, takže velký zážitek :-)) a v Hanušovicích jsme přesedali na autobus z důvodu výluky. Z Horní Lipové jsme se vydali cca 2,5 km cestou vzhůru k Lesnímu baru. V cíli nás čekalo útulné místečko s chlazenými nápoji a dalšími dobrůtkami. Děti si zde opekly špekáčky a náležitě se občerstvily a také vydováděly. Cestou zpátky jsme se ještě stavili na dřevěných lesních prolézačkách a zpět k domovu jsme vyjeli ve 13,15 h; v Rudě nad Moravou jsme pak s vláčkem přistáli ve 14,10 h. Výlet se vydařil výborně a počasí také.

A. Kubíčková