Publicita

Ředitelské volno

Podle § 24, odst. 2 zákona č.561/2004 Sb., (školský zákon) vyhlašuji na středu 5. 6. 2019 ředitelské volno pro žáky ZŠ Hrabenov. Mimo provoz bude také mateřská škola, školní družina a školní jídelna. Důvodem je přerušení dodávky el. energie. 

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Hana Hofschneiderová, ředitelka školy

Jsme na Facebooku

Jsme vám zase o kousek blíž. Už nemusíte chodit za informacemi, informace přijdou za vámi. Dejte naší stránce Like a nezmeškáte žádnou novinku. Najdete nás jako ZŠ a MŠ Hrabenov, nebo klikněte na ikonu na modrou ikonu FB, která vás přesměruje. 
Veškeré fotky z akcí naleznete na na Facebookové stránce, ostatní informace "formálního" rázu budou i nadále zveřejňovány na klasických internetových stránkách.
Stránka na facebooku jde zobrazit, i když nejste na Facebook přihlášeni.
 
 
 
 

Vítejte na našem webu

 

Základní škola

Základní škola poskytuje vzdělání žákům 1. - 5. ročníku. Vzdělávání probíhá podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání "Škola pro děti". Škola disponuje školní družinou a vlastní školní jídelnou.

Prostřednictvím firmy MK Fruit s.r.o. se škola účastní projektu "Ovoce do škol" a Mlékárna Hlinsko nám zprostředkovává projekt "Mléko do škol". V rámci projektu Recyklohraní třídíme odpad, provádíme sběr drobného elektrozařízení a vysloužilých baterií.

Škola je zapojena do projektu EU OP VVV Šablony pro ZŠ a MŠ Hrabenov, která podporuje další vzdělávání pedagogických pracovníků, matematickou gramotnost a pregramotnost dětí a žáků, čtenářskou pregramotnost dětí MŠ. Dále je z těchto zdrojů vynancována personální podpora v podobě školního asistenta pro ZŠ a MŠ. 

 

Mateřská škola

Mateřská škola poskytuje vzdělání dětem zpravidla ve věku 3 - 6 let. Vzdělávání probíhá podle Školního vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání "Rok v mateřské škole".

 

Givt.cz

Podpořte naši školou při každém nákupu přes internet. Pro přesměrování klikněte na obrázek.

 

Novinky MŠ

Plánované akce květen - červen

29.04.2019 12:57
Plánované akce květen – červen Květen 2.5. Zápis do MŠ Hrabenov 3.5. Projektový den – malý...

BESÍDKA

29.04.2019 12:02
SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA NAŠI BESÍDKU,  KTERÁ BUDE 22.KVĚTNA OD 16.00 HODIN

DUBEN - plánované akce

29.03.2019 12:37
DUBEN – plánované akce   4.4. Exkurze Eko servis Zábřeh – pojedeme autobusem od MŠ – cena...
Záznamy: 10 - 12 ze 188
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>