Publicita

Úřední dny během letních prázdniny

Středa 3. 7. 2019        8,00 - 12,00

Úterý 16. 7. 2019        9,00 - 11,00

Pondělí 5. 8. 2019      9,00 - 12,00

26. - 30. 8. 2019          9,00 - 11,00

Jsme na Facebooku

Jsme vám zase o kousek blíž. Už nemusíte chodit za informacemi, informace přijdou za vámi. Dejte naší stránce Like a nezmeškáte žádnou novinku. Najdete nás jako ZŠ a MŠ Hrabenov, nebo klikněte na ikonu na modrou ikonu FB, která vás přesměruje.
Veškeré fotky z akcí naleznete na na Facebookové stránce, ostatní informace "formálního" rázu budou i nadále zveřejňovány na klasických internetových stránkách.
Stránka na facebooku jde zobrazit, i když nejste na Facebook přihlášeni.

Vítejte na našem webu

Základní škola

Základní škola poskytuje vzdělání žákům 1. - 5. ročníku. Vzdělávání probíhá podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání "Škola pro děti". Škola disponuje školní družinou a vlastní školní jídelnou.

Prostřednictvím firmy MK Fruit s.r.o. se škola účastní projektu "Ovoce do škol" a Mlékárna Hlinsko nám zprostředkovává projekt "Mléko do škol". V rámci projektu Recyklohraní třídíme odpad, provádíme sběr drobného elektrozařízení a vysloužilých baterií.

Škola je zapojena do projektu EU OP VVV Šablony pro ZŠ a MŠ Hrabenov, která podporuje další vzdělávání pedagogických pracovníků, matematickou gramotnost a pregramotnost dětí a žáků, čtenářskou pregramotnost dětí MŠ. Dále je z těchto zdrojů vynancována personální podpora v podobě školního asistenta pro ZŠ a MŠ.

Mateřská škola

Mateřská škola poskytuje vzdělání dětem zpravidla ve věku 3 - 6 let. Vzdělávání probíhá podle Školního vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání "Rok v mateřské škole".

Givt.cz

Podpořte naši školou při každém nákupu přes internet. Pro přesměrování klikněte na obrázek.